Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

dscn1065Kto z nas w dzieciństwie nie przenosił się w świat bajek, księżniczek, rycerzy, smoków i innych postaci? Kto nie poznał książek Jana Brzechwy? Chyba nie ma takiej osoby, która nie znałaby bądź nie słyszała „Kaczki-dziwaczki”, „Samochwały”, „Na wyspach Bergamutach”, czy „Akademii Pana Kleksa”. Wiersze tego autora były inspiracją do inscenizacji, którą pokazali uczniowie kl. II c swoim kolegom, koleżankom z kl. I-III, rodzicom i nauczycielom podczas uroczystego Pasowania na Czytelnika. Fascynujący występ, kostiumy aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami.


17 stycznia 2020 r. w poczet braci czytelniczej zostali przyjęci uczniowie trzech klas pierwszych, składając uroczyście przysięgę, że będą szanować książki, czytać je a tym samym pogłębiać swoje wiadomości z różnych dziedzin wiedzy. Z tej okazji otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek, a rodzice – „Listy do Rodziców”, mówiące o tym, jak ważne jest czytanie a zwłaszcza czytanie ze zrozumieniem dla młodego człowieka.

Pasowanie na czytelnika przygotowały panie Barbara Gruszka i Mirosława Sawaniewicz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.