Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

1 Rekrutacja 2020 1Zapraszamy uczniów i rodziców klas ósmych do zapoznania się z ofertą kształcenia ZSZ CKU w Ornecie. Zainteresowanych informujemy, że dokumenty można składać drogą elektroniczną lub osobiście w budynku ZSZ Orneta. Dyrektor ZSZ CKU informuje, że w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/21 do klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia będą brane pod uwagę oceny z geografii i języka angielskiego, wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Dodatkowe informacje i pliki:

Informacja dyrektora szkoły w sprawie terminów rekrutacji 2020

Rekrutacja 2020

Wniosek o przyjęcie do technikum

Wniosek o przyjęcie do szkoły branżowej

1 Rekrutacja 2020 1