Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

Za nami już półtora miesiąca realizacji kształcenia na odległość. To trudny okres, zarówno dla nas nauczycieli, jak i naszych uczniów oraz ich rodziców. Jednakże, dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu i pomocy, proces ten w naszej szkole przebiega sprawnie i efektywnie. To przede wszystkim Państwo czynicie wszystko, by nasi uczniowie potrafili odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Serdecznie dziękuję za tę wspólną pracę, za wsparcie naszych szkolnych działań, a przede wszystkim za zrozumienie, że dobro naszych uczniów jest najważniejsze!
Jednocześnie nadmieniam, że otrzymujemy wiele wiadomości od naszych rodziców, którzy podkreślają, że zdalne nauczanie w naszej szkole funkcjonuje na wysokim poziomie i nie ogranicza się do wysyłania uczniom materiałów do samodzielnej pracy!
Jestem dumna, że mam przyjemność współpracować z Państwem i kierować taką placówką!
Z nauczycielskim pozdrowieniem dyrektor szkoły

Elżbieta Fijarczyk