Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik

Szanowni Państwo!

Przygotowujemy się do wypłaty środków w ramach Rządowego Programu "Stypendia szkolne o charakterze socjalnym" za okres wrzesień - grudzień 2020. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o przygotowanie kompletu dokumentów w kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu oraz pozostawienie ww. koperty w specjalnie przygotowanej urnie znajdującej się na korytarzu szkolnym (w budynku przy ul. Zamkowej 26).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 1069 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0869.jpg

Logowanie

Copyright © 2021 Paweł Matak Rights Reserved.