Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

ntalia1W dniu 25 kwietnia 2017 r., w Sztumskim Cetrum Kultury odbył się wielki finał „Konkursu Rachmistrzów”. Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiły łącznie 24 szkoły gimnazjalne z województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, a spośród 345 uczestników eliminacji wyłoniono 47 finalistów. Naszą szkołę reprezentowały Marysia Kondyra i Natalia Kuzyk, które przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela Pawła Mataka. O godzinie 10.00 rozpoczęła się oficjalna część wydarzenia, w której przedstawiciel organizatora przywitał przybyłych uczniów wraz z ich opiekunami oraz krótko poinformował o przebiegu finału konkursu. Po części oficjalnej rozdane zostały finalistom zestawy zadań z zakresu matematyki oraz wiedzy o produktach Banku Spółdzielczego w Sztumie. Dodatkowe punkty otrzymali uczestnicy posiadający w Banku rachunek ROR Junior. Uczniowie przez ponad godzinę zmagali się z trudnymi zadaniami, po czym udali się na krótką przerwę, gdzie mogli skosztować smakołyków, jakie zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Podczas, gdy komisja składająca się z 6 nauczycieli oraz przedstawiciela Banku sprawdzała rozwiązane zadania, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w pokazowej lekcji opartej na programie edukacyjnym „BAKCYL”, poprowadzonej przez wolontariusza Banku.

II miejsce w konkursie zajęła uczennica naszego gimnazjum – Natalia Kuzyk, która otrzmała  zegarek Smartwatch Sony. Opiekunowie najzdolniejszych uczniów zostali nagrodzeni w podziękowaniu za profesjonalne przygotowanie finalistów do zaciętej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali również podarunki od Banku wraz z certyfikatami uczestnictwa w finale Konkursu Rachmistrzów. Natalii bardzo gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów . 

 

ntalia1

natalia2

nataia3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.