Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

Dziennik

img 20191019 16075219 października 2019 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wyjechali do Warszawy na mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. W autobusie panowała miła atmosfera, oddani klubowi kibice śpiewali klubowe przyśpiewki. Przed meczem odwiedziliśmy klubowy sklep (Legii Warszawa) i zrobiliśmy zdjęcie na tle pomnika Kazimierza Deyny. Mecz był ekscytujący, ponieważ gol, który przeważył losy meczu padł w 76 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Legii Warszawa.

Relacja Sebastian Kolędo