Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

Dziennik

dsc 0083Dnia 15 października uczniowie Naszej Szkoły udali się do Ratusza Miejskiego, gdzie w sali sesyjnej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów pod opieką pani Butkiewicz Beaty, Butkiewicz Jolanty oraz Kucznier Barbary. Podczas uroczystości rozstrzygnięto plebiscyt na Belfra Roku 2019, który odbył się w Naszej Szkole przy ul. Warmińskiej 11 dnia 10 października bieżącego roku.

Wyniki przedstawiły się następująco:
- Przyjaciel Ucznia - Małgorzata Piekarska
- Styl Roku - Małgorzata Piekarska
- Wykładowca Roku - Paweł Matak

Gratulujemy naszym zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_1187.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.