Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

Dziennik

dsc 0092

W środę 30 października 2019 roku Nasza Szkoła świętowała Światowy Dzień Spódnicy i Krawata. W tym dniu królowały stylowe spódnice u dziewcząt oraz eleganckie krawaty u chłopców. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły również świętowali tę okazję wraz z uczniami. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0829.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.