Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

Dziennik

phoca thumb l dscn1047W tym roku, w naszej szkole Noc Bibliotek odbyła się z 22 na 23 listopada i przebiegała pod hasłem „Komiksowo”. Z tej okazji uczniowie kl. VII na lekcjach informatyki przygotowali prezentacje dotyczące historii komiksu. Dzięki temu ich młodsi koledzy i koleżanki z kl. VI mogli się z nimi zapoznać. Komiksowej Nocy Bibliotek towarzyszyła wystawa „Komiksów znanych i mniej znanych” oraz tych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Niemałą frajdę uczestnikom „Nocki w szkole” sprawiło tworzenie w 5-osobowych grupach własnych komiksów, które można oglądać w bibliotece szkolnej. Nie obyło się też bez tradycyjnej pizzy, co prawda niezupełnie zdrowej, jako fast food, ale soki i owoce zrekompensowały to. Na zakończenie „nocki” każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe zakładki. Gry, zabawa w kabaret i nocne rozmowy przyczyniły się do lepszej integracji uczniów.

Miło jest widzieć uśmiechnięte dziecięce twarze.

Noc Bibliotek przygotowały panie: Barbara Gruszka, Teresa Szmajchel, Maria Taraszkiewicz.