Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik

dscn1033Już od około 17 lat w bibliotece szkolnej odbywają się „Spotkania z bajką”, w których uczestniczą uczniowie kl. I-III i orneccy przedszkolacy. Na bajkowych spotkaniach nigdy nie zabrakło zaproszonych gości. W tym roku od końca października i przez cały listopad naszym milusińskim bajki czytali : Burmistrz Miasta – p. Ireneusz Popiel, Inspektor ds. Oświaty – p. Łukasz Okapiński, Dyrektor Biblioteki Publicznej – p. Elżbieta Suchodolska, nauczyciel bibliotekarz ZSZ CKU w Ornecie – p. Dorota Łabaszewska wraz z uczniami kl. I Technikum Logistycznego – Wiktorią Sawicką i Kacprem Wiśniewskim. Cykl spotkań rozpoczęła Dyrektor naszej szkoły – p. Elżbieta Fijarczyk.


Mali czytelnicy nie tylko słuchali „Bajek uśmiechajek”, które zawierały treści dotyczące skarżenia, zgłaszania problemu, co zamiast kłótni, nienawiści, niezgody, czy i dlaczego należy się dzielić. Wspólnie rozwiązywaliśmy bajkowe krzyżówki, labirynty, wyjaśnialiśmy znaczenie przysłowia „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”.
Jak co roku, nie zabrakło też „gumisiowych żelek”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową zakładkę do książki, a zaproszeni goście podziękowania w postaci zakładek. Ponadto przedszkolacy mieli okazję zobaczyć jak uczą się ich starsi koledzy. Niemałą frajdą była dla nich możliwość pisania po tablicy interaktywnej oraz śpiewania karaoke.
Miło mam będzie spotkać się za rok i ponownie zobaczyć uśmiechnięte twarze naszych dzieci.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas zarówno zaproszonym Gościom jak i Przedszkolakom wraz z Wychowawczyniami.
Tradycyjnie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w każdym zespole uczniowskim zostały wybrane osoby najsympatyczniejsze. Otrzymały one pamiątkowe dyplomy.

 

Najsympatyczniejsi w SP1 w 2019 r.
I a Alicja Łazarczuk
I b Alicja Bogdanowicz
I c Alicja Paluch
II a Lena Byczkowska
II b Lena Szpak
II c Nadia Dobosz
III a Kornelia Nej
III b Łukasz Paluch
IV a Bartosz Kasperowicz
V a Kinga Obolewicz
V b Nikola Kawka
V c Amelia Olszewska
VI a Magdalena Zajączkowska
VI b Bartosz Puzio
VI c Joanna Karwowska
VI d Franciszek Maziuk
VI e Bartosz Janusz
VII a Sebastian Szwedko
VII b Blanka Giak
VIII a Jakub Kwiatkowski
VIII b Julia Kozakiewicz
Świetlica szklona Aleksandra Rozbicka

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 884 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0897.jpg

Logowanie

Copyright © 2021 Paweł Matak Rights Reserved.