Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik

img 7708W piątek 13 grudnia Szkolne Koło PCK i Wolontariat zorganizowało świąteczne warsztaty manualne, w których udział brało 16 uczniów. Warsztaty prowadziła p. Grażyna Basałygo. Warsztaty pozwoliły uczestnikom rozwinąć potencjał artystyczny, oraz spędzić czas w radosnej i twórczej atmosferze. Głównym celem było rozwinięcie zdolności manualnych oraz wyobraźni; popularyzacja rękodzieła jako atrakcyjnej formy aktywności pozwalającej na zdobycie nowych umiejętności; przekazanie i pielęgnacja tradycji związanych z tworzeniem ozdób bożonarodzeniowych. Miła atmosfera sprzyjała integracji pomiędzy uczestnikami, a wymiana doświadczeń artystycznych okazała się bezcenna. Pracując przy wspólnym stole powstały prawdziwe świąteczne arcydzieła.


Dziękujemy p. Grażynie Basałygo za wspólnie spędzony czas oraz za włączenie się w nasze wspólne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 1012 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0850.jpg

Logowanie

Copyright © 2021 Paweł Matak Rights Reserved.