Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

konpio 319 października w auli Zespołu Szkół w Pasłęku już po raz szesnasty odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej pod honorowym patronatem starosty elbląskiego Macieja Romanowskiego. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z Pasłęka, Elbląga, Tolkmicka i Ornety, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w 22 piosenkach zaśpiewanych w języku angielskim, włoskim i czeskim.


Naszą szkołę reprezentowały :
Oktawia Bernaś – 3a Gimnazjum
Zosia Sidorowicz- 8a SP1
Emilia Jakuszczonek- 7b SP1
- w kategorii wykonawca indywidualny szkół podstawowych i gimnazjów
I m. zajęła Oktawia Bernaś z piosenką Charlie Puth „Attention”
II m. Emilia Jakuszczonek z piosenką Christiny Aguillery „Hurt”

 

Wyżej wymienione trzy uczennice brały również udział 24 września w IV Przeglądzie Piosenki Angielskiej " Summer's Hits " w Morągu , gdzie III m w kategorii wykonawca indywidualny szkół podstawowych i gimnazjów zajęła Emilia Jakuszczonek.

 

konpio 1

konpio 2

konpio 3

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach muzycznych.

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.