Wycieczka do Studzienicznej.

   W niedzielę 14 października już po raz osiemnasty będziemy obchodzić Dzień Papieski. Tym razem pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”, które jest zaczerpnięte bezpośrednio z literackiego dziedzictwa Papieża Polaka. Promieniowanie ojcostwa – to tytuł dramatu Karola Wojtyły datowanego na 1964 rok.
Z tej też okazji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i 4 wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami Janiną Krzyżanowską, Zytą Nędzi i ks. Maciejem Burdyńskim udali się śladami naszego wielkiego Polaka św. Jana Pawła II. W dniach od 26 do 27 września (środa-czwartek) udaliśmy się na Podlasie. Zwiedzaliśmy dawny Klasztor Kamedułów na Wigrach oraz Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej. W drodze powrotnej odpoczywaliśmy w Aquaparku Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 
                                                                                                                                                                 Ks. Maciek

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.