Seans filmowy w Multikinie.

Uczniowie klas VI pod opieką pań: Marii Taraszkiewicz, Jolanty Butkiewicz, Barbary Gruszki oraz Doroty Ring - 2 października 2018 roku uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Jej celem było obejrzenie filmu pt. „Dywizjon 303”. Wstępem do niego było wysłuchanie prelekcji historyka z IPN-u. Film nakręcony  został na podstawie powieści Arkadego Fiedlera pod tym samym tytułem. Ukazuje historię polskich lotników tworzących elitarną jednostkę – Dywizjon 303, w ramach Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii. Niesamowite zdjęcia i akcja filmu przykuwały uwagę całej widowni. Po seansie widzowie nagrodzili film brawami.
Drugą atrakcją dnia były zajęcia rekreacyjno-sportowe w Parku Trampolin 7 Jump Street. Przez półtorej godziny uczniowie spalali kalorie nabyte w McDonald’s. Energia ich nie opuszczała, pełni humoru cali i zdrowi opuścili trampoliny.
                                                                                                                                                                                                                    Maria Taraszkiewicz
                                                                                                                                                                                                                    Barbara Gruszka