Spotkanie z Moniką Pudlis.

SPOTKANIE Z PARAOLIMPIJKĄ – PANIĄ MONIKĄ PUDLIS

czerwiec 2018

Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych spotkali się z niepełnosprawnym sportowcem  Moniką Pudlis reprezentującą Integracyjny Klub Sportowy "Smok" z Ornety.

Pani Monika Pudlis jest jedną z liderek klubu, wybitną zawodniczką, która znalazła się w czołówce krajowej i odnosi sukcesy .Pani Monika Pudllis to zwyciężczyni wielu prestiżowych imprez, paraolimpijka z Londynu (2012).

Pani Monika bierze udział w wielu biegach, również 11 listopada w największym w kraju Biegu Niepodległości w Warszawie.