Event lekkoatletyczny dla klas 1-3.

23 XI 2018 ROKU SIEDEMDZIESIĘCIORO DWOJE DZIECI Z KLAS 1-3 WZIĘŁO UDZIAŁ W EVENCIE LEKKOATLETYCZNYM. Po solidnej rozgrzewce, uczestnicy zostali podzieleni na zespoły. Z wielkim zaangażowaniem mali sportowcy przystąpili do zmagań w sześciu konkurencjach. Swoje pociechy wspierali przyglądający się rodzice. Po godzinie świetnej zabawy, dzieci otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców batony "Góralki". Bardzo dziękuję wychowawczyniom kl. 1a,1b,1c,2a, 3a, 4c, rodzicom, pracownikom OSiR i uczennicom kl. 5 a za pomoc w przygotowaniu sali do zajęć i w prowadzeniu konkurencji. Z. Nędzi

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.