Konkursy plastyczne w SP 1.

KONKURSY PLASTYCZNE W SP 1
Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach plastycznych , odnosząc sukcesy na różnych szczeblach . Dnia 26 kwietnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły razem
z nauczycielem plastyki panią Katarzyną Krasińską zostali zaproszeni na Forum Młodych Ekologów do Elbląga , które odbywało się pod hasłem : ,, Dziedzictwo przyrodnicze
i kulturowe Warmii , Mazur , Powiśla i Żuław ’’ , żeby odebrać nagrody i wyróżnienia w Wojewódzkim konkursie plastycznym na ilustrację Perły architektury Warmii , Powiśla i Żuław . Nagrodę otrzymała Katarzyna Grodowska z klasy Vb Wyróżnienie – Wiktoria Szcząchor z klasy IVa Prace plastyczne wykonane na konkurs ,, Perły architektury Warmii , Mazur , Powiśla i Żuław‘’ przez uczniów las IV-VI pod kierunkiem nauczyciela plastyki Katarzyny Krasińskiej .