Mistrzowie Wiedzy Leśnej.

KONKURS  PRZYRODNICZY    ,, MISTRZOWIE  WIEDZY  LEŚNEJ ’’

Dnia 19 maja  w  Sali  edukacyjnej  ,,Zacisze ’’ odbył  się Konkurs  Przyrodniczy  ,, Mistrzowie wiedzy  leśnej ’’  zorganizowany  przez  Nadleśnictwo  Orneta.  Naszą  szkołę  reprezentowała  drużyna  w  składzie :  Amelia  Malinowska  z  klasy  VIa , Dominika  Ejkszto  z  klasy  VIb , Katarzyna  Grodowska  z  klasy  Vb  i  Emilia  Jakuszczonek  z  klasy  Vb , która  zajęła  trzecie  miejsce . Uczniów  do  konkursu  przygotowywała  nauczycielka  przyrody     Katarzyna  Krasińska.
 Gratulujemy!