Mistrzowie Wiedzy Leśnej.

KONKURS  PRZYRODNICZY    ,, MISTRZOWIE  WIEDZY  LEŚNEJ ’’                                
                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Dnia 19 maja  w  Sali  edukacyjnej  ,,Zacisze ’’ odbył  się Konkurs  Przyrodniczy  ,, Mistrzowie wiedzy  leśnej ’’  zorganizowany  przez  Nadleśnictwo  Orneta.  Naszą  szkołę  reprezentowała  drużyna  w  składzie :  Amelia  Malinowska  z  klasy  VIa , Dominika  Ejkszto  z  klasy  VIb , Katarzyna  Grodowska  z  klasy  Vb  i  Emilia  Jakuszczonek  z  klasy  Vb , która  zajęła  trzecie  miejsce . Uczniów  do  konkursu  przygotowywała  nauczycielka  przyrody     Katarzyna  Krasińska.
 Gratulujemy!
   

100 7348

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.