Potyczki Matematyczne klas 1-3.

     24.05.2017 roku w Szkole Podstawowej w Mingajnach odbyły się Gminne Potyczki Matematyczne klas I-III. Startowali w nich uczniowie ze szkoły z Mingajn, Bażyn, SP nr4 i SP nr1 w Ornecie. Przedstawiciele klas I-III z SP nr1 w Ornecie w składzie: KRZYSZTOF KLAJN klasa I, PATRYK SZPAKOWSKI klasa II, ALEKSANDRA ANDRZEJEWSKA klasa III zdobyli w tym turnieju I Miejsce. Bardzo dziękuję uczniom za przygotowanie i gratuluję pierwszego miejsca – przygotowująca uczniów do konkursu Małgorzata Drozd nauczyciel w SP nr1 w Ornecie.                                     

IMG 0344

                                    

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.