Dzień Chłopca w VI b.

DZIEŃ  CHŁOPCA  W  KLASIE  VI B                              
                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Dnia 29 września  klasa  VI b  obchodziła  DZIEŃ  CHŁOPCA. Nie zabrakło  życzeń
oraz upominków od  koleżanek i  wychowawczyni Katarzyny Krasińskiej . Na wspólnej zabawie czas upłynął miło i szybko. Prym  w  konkursach  zorganizowanych  z  tej  okazji  przez  koleżanki z klasy wiedli : Mateusz  Szostakowski , Przemek  Kordula , a  tytuł  NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO  CHŁOPAKA  otrzymał  Kuba Szczęch.    Gratulujemy!
 
   
!100 7816

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.