Dzień Uśmiechu 2017.

 
Światowy Dzień Uśmiechu!
Dnia 6.10.2017 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Uśmiechu” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz uczniów klasy III a. Tego dnia panował wyjątkowo pogodny nastrój, korytarze zostały udekorowane plakatami z symbolami „smiley face”. Każdy uczeń, nauczyciel i pracownik szkoły przypiął do swojego stroju symbol uśmiechniętej buźki. Uczniowie starszych klas swoim pozytywnym nastrojem postanowili podzielić się z pracownikami Urzędu Miejskiego, przedszkolakami z Przedszkola nr 1 oraz mieszkańcami Ornety, wręczając im emblematy żółtej buźki. Uczennice SU w czasie przerw malowały twarze chętnym uczniom w śmieszne minki. To był naprawdę wesoły, pełen radości i uśmiechu dzień. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, aby uśmiech nigdy nie znikał z ich twarzy:)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.