Event lekkoatletyczny dla klas 1-3.

   W dniu 17.10. 2017 r. odbył się event lekkoatletyczny dla dzieci z klas 1-3 SP nr 1 w Ornecie. Uczniowie wraz z wychowawczyniami, po zajęciach lekcyjnych udali się na halę OSiR. O godzinie 12.00 odbyła się wspólna rozgrzewka, po której mali adepci lekkoatletyki zostali podzieleni na drużyny. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zespoły dzielnie walczyły o pierwsze i kolejne miejsca.Zawodnicy musieli wykazać się szybkością, zwinnością, zręcznością, siłą a przede wszystkim wytrzymałością. Wszystkie konkurencje wywołały u dzieci wiele zaangażowania i radości. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy dyplom. Podczas trwania eventu wielką pomocą służyły wychowawczynie klas, nauczyciel w-f,  rodzice, których nie zabrakło na trybunach oraz uczniowie klasy IVc.
   Event odbył się w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.