Szkolny konkurs matematyczny

konkurs

W dniach 15.05.2013 i 16.05.2013 w Szkole Podstawowej nr1 w Ornecie został przeprowadzony Szkolny Konkurs Matematyczny. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy drogą eliminacji zostali wyłonieni z uczniów klas I-III. Przebieg konkursu nadzorowany był przez organizatorki Dorotę Michałowską i Małgorzatę Drozd, które oceniły poprawność rozwiązanych zadań.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone następnego dnia tj. 17.05.2013.

KLASA I – I - miejsce Junko Helena Ia

II – miejsce Kolęda Sebastian Ia

II- miejsce Wójcik Aleksandra Ib

KLASA II – I – miejsce Zych Agata IIa

II- miejsce Marta Szybko IIa

III- miejsce Martyna Jarzabek IIb

III- miejsce Martyna Trociuk IIa

KLASA III – I- miejsce Patryk Waraksa IIIa

II- miejsce Marek Szukiełojć IIIb

22.05.2013 trzy osoby wyłonione z konkursu szkolnego będą reprezentować szkołę w konkursie matematycznym w Mingajnach, są to: Junko Helena, Zych Agata i Patryk Waraksa.

Uczniowie biorący udział w konkursie zostali obdarowani dyplomami i drobnymi nagrodami.