XII konkurs recytatorski!

Jury konkursuW dniu 12.06.2013 w Szkole Podstawowej nr1 w Ornecie odbył się XII Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III.

W konkursie wzięło udział 16 uczestników którzy zostali wyłonieni w eliminacjach klasowych. Organizatorki konkursu Dorota Michałowska i Małgorzata Drozd zaprosiły do udziału w obradach jury panie Jadwigę Kołoda     / emerytowana nauczycielka języka polskiego/, Helenę Cieślę /nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/, Barbarę Gruszkę / nauczyciel bibliotekarz/ i panią dyrektor szkoły Dorotę Ring.

Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich recytacji zdecydowała  o przyznaniu następujących miejsc:

I miejsce Alicja Kruk kl. I b

I miejsce Martyna Trociuk kl. II b

I miejsce Dominika Piasecka kl. III b

Wyróżnienia:

Emilia Jakuszczonek kl. Ia

Natalia Kuzyk kl. III a

uczestnicy konkursu

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i słodkości.