Sen o książkach.

„Sen o książkach”
„Sen o książkach” to tytuł tegorocznej inscenizacji, którą obejrzeli uczniowie wraz
z wychowawcami kl. I-III. Dziewczynki z kółka recytatorskiego przygotowały ją
z okazji Pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników. 19 stycznia 2018 roku Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, że będą czytać książki i o wszystkie się troszczyć, by nie były poniszczone. Każdy z nowoprzyjętych czytelników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zakładki do książek i plany lekcji a także listy do rodziców mówiące, o tym jak ważne w życiu dziecka jest czytanie książek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.