Rudowłosa Ania z Zielonego Wzgórza podbiła serca uczniów klas IV-VII

mama

W marcu 2018 roku uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie mieli niebywały zaszczyt uczestniczyć w musicalu „Ania z Zielonego Wzgórza”, który wystawiony został na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Anię Shirley znają wszyscy. Od lat bawi i wzrusza. Można ją scharakteryzować tak: marzycielka, która potrafi wybrnąć z każdej sytuacji, wrażliwa romantyczka, radosna optymistka, której perypetie rozbawiają do łez, spontaniczna i pochopna w podejmowaniu decyzji, ale jakże urocza.

W recenzji napisanej przez jedną z uczennic klasy VI a czytamy: Po powrocie do domu długo opowiadałam rodzicom o swoich emocjach, przeżyciach z przedstawieniem. Na pewno będę polecać wszystkim jego obejrzenie.(…) Spektakl okazał się z całą pewnością dużym sukcesem reżysera
i aktorów.