Wycieczka do lasu klasy I b.

Klasa I b z wychowawczynią Z. Nędzi spotkała się 13 lutego 2018 roku z panem Krzysztofem Lisem, leśnikiem z Nadleśnictwa Orneta.Uczniowie zapoznali się
z zagadnieniem związanym z dokarmianiem ptaków w okresie zimowym. Dowiedzieli się jak należy troszczyć się o ptaki. Prócz zajęć teoretycznych, mogli samodzielnie wyłożyć karmę w miejscu stałego dokarmiania ptaków. Wielką radość sprawił młodym przyrodnikom spacer po otulonym śniegiem lesie. Na zakończenie spotkania uczniowie pod czujnym okiem pana K. Lisa zrobili zdjęcia przyrody.

Wyróżnione prace wykonali:Krystian Surgał, Kornelia Zawadzka, Kacper Szypiłko.Bawiliśmy się świetnie.Dziękujemy.