Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego!

dsc 009813 września w naszej szkole zostało uroczyście podpisane porozumienie pomiędzy Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Elblągu reprezentowanym przez Dyrektora Zbigniewa Lichuszewskiego, Gminą Orneta reprezentowaną przez Burmistrza Ireneusza Popiela i Szkołą Podstawową nr 1 reprezentowaną przez Dyrektora Dorotę Ring dotyczące utworzenia „Szkolnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Gminy Orneta”. Celem utworzenia SC BRD jest prowadzenie szkoleń w zakresie wychowania komunikacyjnego i przygotowywanie uczniów do egzaminów na kartę rowerową.  WORD wyposażył szkołę w sprzęt i pomoce o wartości ponad 14 tysięcy zł. Dziękujemy Gościom, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość:

Panowie Witold Wróblewski i Andrzej Janulewicz – z Urzędu Marszałkowskiego

Panowie Ireneusz Popiel i Józef Uzar - jako „włodarze” miasta

Pan Zbigniew Lichuszewski – dyrektor WORD z współpracownikami: panią Izabelą Nowaczyk i panem Adamem Borowieckim

Pan Piotr Matusik – nadleśniczy Nadleśnictwa Orneta, które zawsze jest otwarte na współpracę ze szkołami

Pan Leszek Szymczak – podarował szkole rower

Pan Paweł Budyta   - reprezentował Komisariat Policji

Ks. Krzysztof Sowa – reprezentant duchowieństwa

Pan Łukasz Okapiński – „opiekun” oświaty w Urzędzie

Panie Dyrektorki z Placówek : Dorota Antonowicz, Krystyna Badyda, Bożena Hermanowicz, Elżbieta Fijarczyk, Małgorzata Krupa, Anna Kulka, Małgorzata Szuba

Reprezentacja Rodziców.

Dziękujemy również Panu Mirosławowi Król firma MIRPOL, który udostępnił transport mobilnego miasteczka.

dsc 0183

Dodatkową atrakcją była wizyta gości z zaprzyjaźnionego miasta Herzlake z dzielnym Panem Burmistrzem, który popisał się umiejętnościami jazdy na rowerze i przejechał tor robiąc jednak więcej błędów niż nasz Burmistrz!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.