Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

WYNIKI RUNDY REWANŻOWEJ LIGI PIŁKARSKIEJ
o PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY SP nr 1
MEGA SENSACJA VII B – III A 4:3 !!!

Rozpoczęła się runda rewanżowa turnieju piłkarskiego w formie ligi piłkarskiej o PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY. Mecze odbywają się na pięknym Orliku przy naszej szkole. Organizatorem oraz sędzią jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Leszek MAKOWSKI. W najciekawszym meczu kl.7b pokonała kl.3a 4:3 ! Po 3 bramki strzelili Szymon MARCINIAK z drużyny zwycięzców, a dla pokonanych Patryk WARAKSA, który jest obecnie królem strzelców całego turnieju zdobył już 45 goli ! W całym turnieju prowadzi kl.3b.


Pozostałe wyniki :
3c - 8c 1:2
3b - 8b 3:0
3a - 7a 23:1
8b - 7b 0:3
3c - 8b 3:0

 

ŻYCZYMY POWODZENIA w NASTĘPNYCH MECZACH oraz MIŁEJ SPORTOWEJ ZABAWY

 

Organizator L. Makowski

Gościmy

Odwiedza nas 1145 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_1057.jpg

Logowanie

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.