Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

WYNIKI RUNDY REWANŻOWEJ LIGI PIŁKARSKIEJ
o PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY SP nr 1
MEGA SENSACJA VII B – III A 4:3 !!!

Rozpoczęła się runda rewanżowa turnieju piłkarskiego w formie ligi piłkarskiej o PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY. Mecze odbywają się na pięknym Orliku przy naszej szkole. Organizatorem oraz sędzią jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Leszek MAKOWSKI. W najciekawszym meczu kl.7b pokonała kl.3a 4:3 ! Po 3 bramki strzelili Szymon MARCINIAK z drużyny zwycięzców, a dla pokonanych Patryk WARAKSA, który jest obecnie królem strzelców całego turnieju zdobył już 45 goli ! W całym turnieju prowadzi kl.3b.

Pozostałe wyniki :
3c - 8c 1:2
3b - 8b 3:0
3a - 7a 23:1
8b - 7b 0:3
3c - 8b 3:0

ŻYCZYMY POWODZENIA w NASTĘPNYCH MECZACH oraz MIŁEJ SPORTOWEJ ZABAWY

Organizator L. Makowski

dsc_1005.jpg

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.