Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

kolendoW dniu 15.05.2019 w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce. Wyśmienicie spisał się nasz uczeń Sebastian KOLĘDO. Który zajął I miejsce na dystansie 100m. Jest to podopieczny pana Leszka MAKOWSKIEGO. Startował również Maciej JABŁOŃSKI, który zajął XII miejsce na dystansie 200m.

 

 kolendo

GRATULUJEMY !!!

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_1163.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.