Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Proszę o cierpliwość w logowaniu na stronę dziennika. W najbliższych dniach serwery mogą być przeciążone.

Dziennik

Przy pięknej pogodzie w dniu 31.05.2019 roku na „Orliku LA” z okazji DNIA DZIECKA zostały rozegrane II MISTRZOSTWA SZKOŁY w SPRINCIE oraz WIELOBOJU LA. Najszybszą dziewczyną w naszej szkole została po raz drugi z rzędu KOZAKIWEICZ Roksana IIIB GIM., a wśród chłopców PSZCZÓŁKOWSKI Oskar z kl.IIIC GIM. .Taka sama kolejność była w WIELOBOJU LA z tym, że KOZAKIWICZ Roksana obroniła tytuł zdobyty rok temu. Oskar natomiast ustanowił nowy rekord szkoły w WIELOBOJU LA. Startowało ponad 60 młodych sportowców z kl. VII i VIII SP oraz z kl. III GIM. Pozostali uczniowie dopingowali oraz pomagali przy organizacji imprezy. Dzięki uprzejmości dyrekcji każdy uczestnik otrzymał ciepły posiłek(kiełbaska z grilla+bułeczka) oraz lody i napoje. Trzeba zaznaczyć, że w zawodach w pchnięciu kulą wystartowała nasza pani dyrektor Elżbieta FIJARCZYK. W ten sposób zmobilizowała uczniów do jeszcze większej rywalizacji i zabawy .

 

WIELOBÓJ LA (60m+SWD+KULA+600m)

 

1. KOZAKIEWICZ Roksana IIIb
2. KONDYRA Maria IIIa
3. STUPIEŃKO Dominika IIIb

 

1. PSZCZÓŁKOWSKI Oskar IIIc - RSZ
2. SZYBKO Mateusz IIIb
3. KOLĘDDO Sebastian VIIa

 

60m

 

1. KOZAKIEWICZ Roksana IIIb
2. JANOWSKA Wiktoria IIIb
3. KONDYRA Maria IIIa

 

1. PSZCZÓŁKOWSKI Oskar IIIc
2. JABŁOŃSKI Maciej VIIIb
3. SZYBKO Mateusz IIIb

 

SWD

 

1. KOZAKIEWICZ Roksana
2. JANOWSKA Wiktoria
3. STUPIEŃKO Dominika IIIb

 

1. TYLKIEWICZ Patryk IIIa
2. KOLĘDO Sebastian VIIa
3. PSZCZÓŁKOWSKI Oskar

 

KULA

1. SZEŁEMEJ Julia VIIa
2. STUPIEŃKO Dominika
3. MIANOWSKA Kinga VIIIb

 

1. KOPKA Julian IIIa
2. SZYBKO Mateusz
3. PSZCZÓŁKOWSKI Oskar

 

600m

 

1. KOZAKIEWICZ Roksana
2. CHRZĄSZCZ Anna VIIIa
3. KONDYRA Maria

 

1. JABŁOŃSKI Maciej
2. PSZCZÓŁKOWSKI Oskar
3. LIPIŃSKI Remigiusz VIIIb

 

Sędziowie: p.CIUNAJTIS Beata, p. FIJARCZYK Piotr i p. MAKOWSKI Leszek

Organizator: p. CIUNAJTIS Beata i p. MAKOWSKI Leszek

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.