Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

img 0125Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ornecie po raz kolejny włączyło się w akcję organizowaną przez Caritas „Siatka miłosierdzia”. Uczniowie prawie wszystkich klas pod opieką swoich wychowawców przynieśli artykuły spożywcze oraz chemiczne, którymi wypełnili swoje klasowe siatki miłosierdzia. Artykuły te trafiły już do rodzin potrzebujących, dotkniętych nieszczęśliwymi kolejami losu oraz osób w podeszłym wieku. Udało się łącznie przygotować 17 siatek miłosierdzia. Za wykorzystanie okazji do czynienia dobra, przyniesione artykuły i włączenie się w akcje składamy serdeczne Bóg zapłać!
Szczególne podziękowania dla klas, które zgromadziły najwięcej produktów i tak: 
klasie VIa wraz z wychowawcą Marią Taraszkiewicz,
klasie IVa wraz z wychowawcą p. Katarzyną Krasińską,
IIb wraz z wychowawcą p. Zytą Nędzi. 
Ks. Maciek

Gościmy

Odwiedza nas 1163 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_1124.jpg

Logowanie

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.