NAJLEPSI UCZNIOWIE Rok szkolny 2016/2017

                                                  ROK SZKOLNY 2016-2017 SEMESTR I
 
 
                                                   NAJLEPSI UCZNIOWIE KLASY I-III 
 
 
 
                                                               KLASA IA
 
 
Maja Leszczyńska
Bartosz Kasperowicz
Patryk Kasperowicz
Krzysztof Klajn
Kacper Prusałowicz
KLASA IIA
Jakub Jaworowski
Krzysztof Kozłowski
Wiktoria Miros
Nikola Romanowska
Kornelia Rutkowska
Oliwia Strzegocka
Marceli Zbróg
 
                                                                KLASA IIB  
 
 
Andruszkiewicz Marcelina
Cichosz Maja
Ejkszto Seweryn
Jaworowska Antonina
Kawka Nikola
Kowzan Aurelia
Leszczyński Szyman
Masalska Zuzanna
Rudewicz Lena
Szpakowski Patryk
Szylko Dawid
Wawrowska Marlena
Woźniak Amelia
Zakrzewska Sylwia
 
                                                              KLASA IIC
 
 
Brejna Maja
Dziurska Maja
Grzesiak Franciszek
Korczak Hubert
Laskowski Iwo
Odzimkowska Nikola
Olszewska Amelia
Zawadzki Wiktor
 
                                                             KLASA III A 
 
 
Andrzejewska Aleksandra
Choińska Julia
Jaworowski Jakub
Jaworska Antonina
Zych Magda
Szczurowski Julian
Krasnodębska Maja
Grygieńcza Mikołaj
Zajączkowska Magda
 
                                                              KLASA III B 
 
 
 
1. Cholewa Aleksander
2. Gliński Mateusz
3. Hrycyna Aleksandra
4. Jankowska Oliwia
5. Stanowska Nikola
6. Jurczyk Szymon
7.Pluta Filip
8. Wawrowska Zuzanna
9. Szyszko Borys
10. Zamyślewski Jakub
11. Kotowska Oliwia
12. Ciereszko Dagmara
                                                              KLASA IIIC
 
 
1. Karwowska Joanna
2. Markiewicz Maja
3. Pawłowska Amelia
4. Piotrowska Klaudia
5. Szukiewicz Karolina
6. Szwedko Szymon
7. Zieńciuk Klaudia
8. Żulewski Oskar
9. Marciniak Nataniel
10. Leniec Marta
 
                                                              KLASA IIIE
 
 
1. Jodko Roksana
2. Jurysta Wiktoria
3. Szcześniak Amelia
4. Wiśniewska Amelia
5. Janusz Bartosz
6. Faryniarz Marcel
7. Polański Bartłomiej
 
           
                                                     KLASY IV-VI
 
 
 
L.P.NAZWISKO I IMIĘ  KLASA ŚREDNIA OCEN  OCENA ZACHOWANIA  
 
1  SZCZĄCHOR WIKTORIA IVA 5,73  WZOROWE
 
2  KAZIMIERCZAK MAJA IVA 5,64  WZOROWE
  
3  CHODKIEWICZ AMELIA  IVA 5,4  5WZOROWE
  
4  KWIATEK KORNELIA IVA 5,36  WZOROWE
  
5  ROMAN OLIWIA IVA 5,36  WZOROWE
  
6  SZCZEŚNIAK IGA IVA 5,36  WZOROWE
  
7  HAWRYLUK ADA IVA 5,27  WZOROWE
  
8  SIWIK NIKOLA IVB 5,54  WZOROWE
  
9  GIAK BLANKA IVB 5,18  WZOROWE  
 
11 LESZCZYŃSKA GABRIELA IVB 4,8  1WZOROWE
  
12 ŁOTACH ANNA IVB 4,81  WZOROWE
  
13 ROCZEŃ NATALIA IVB  4,72  WZOROWE
  
14 GOLEC MAJA VA 5,55  WZOROWE
  
15 JUNKO HELENA VA 5,55  WZOROWE
  
16 JANKOWSKA JULIA VA 5,45  WZOROWE
  
17 SZYMCZAK OLA VA 5,36  WZOROWE
    
18 RUDEWICZ JOANNA VA 5,27  WZOROWE
   
19 KAZIUL ANNA VA 5,09  WZOROWE
  
20 GRODOWSKA KATARZYNA VB 5,90  WZOROWE
  
21 JAKUSZCZONEK EMILIA VB 5,45  WZOROWE
  
22 STANOWSKA AMANDA VB 5,36  WZOROWE
  
23 GRYGIEŃCZA MAJA VB 5,27  WZOROWE
  
24 WÓJCIK ALEKSANDRA VB 5,27  WZOROWE   
 
25 LEWICKI WIKTOR VB 5,27  DOBRE
  
26 MALINOWSKA AMELIA VIA 5,45  WZOROWE
  
27 TROCIUK MARTYNA VIA 5,36  WZOROWE  
 
28 ZYCH AGATA VIA 5,36  WZOROWE
  
29 SZYBKO MARTA VIA  5,27  WZOROWE
  
30 WOŹNIAK JULIA VIA 5,18  WZOROWE
  
31 BUJWID JULIA VIA 5,09  BARDZO DOBRE
  
32 SIDOROWICZ ZOFIA VIA 5,00  WZOROWE
  
33 BORYSIUK JULIA VIA 4,91  WZOROWE   
 
34 RADEK KRZYSZTOF VIA 4,82  BARDZO DOBRE  
 
35 EJKSZTO DOMINIKA VIB 5,55  WZOROWE   
 
36 KRASNODĘBSKA NATALIA VIB 5,45  BARDZO DOBRE   
 
37 JARZĄBEK MARTYNA VIB 5,27  WZOROWE
  
38 KORCZAK NATALIA VIB 5,27  BARDZO DOBRE  
 
39 MIANOWSKA KINGA VIB 5,09  BARDZO DOBRE  
 
40 MAZIUK ŁUCJA VIB 4,91  BARDZO DOBRE
  
41 ŁOTACH KLAUDIA VIB 4,91  BARDZO DOBRE
  
42 JANKUN DAWID VIC 4,18  BARDZO DOBRE  
 
43 ZYSK MACIEJ VIC 4,18  BARDZO DOBRE   
 
44 OSTROWSKI TOMASZ VIC 4,09  BARDZO DOBRE
  
45 ŚWINARSKI MATEUSZ VIC 4,09  BARDZO DOBRE  
 
46 SKUBISZ ANDRZEJ VIC 4,00  BARDZO DOBRE 


 
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.