Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020

Po okresie próbnym i obradach Zarządu od dnia 17.X.2018r. szkolny „Radiowężeł” pracuje w następującym składzie:
1. Szeremeta Szymon
2. Bogacki Mateusz
3. Bernaś Oktawia
4. Kondyra Maria
5. Bujwid Julia
6. Gołecki Michał
7. Kuźniewski Konrad
8. Szybko Marta
9. Albowicz Aleksander
10. Ostrowski Michał
11. Boniszewska Julia
12. Jakuszczonek Emilia
13. Stanowska Amanda
14. Marciniak Szymon
15. Sidorowicz Zofia
16. Czekmariewa Olga
17. Szyszko Michał
18. Nowicki Paweł

 

PLAN PRACY „RADIOWĘŻŁA”

18.X – 09.XI

DATA TEMAT GRUPA

18.X

czwartek

Muzyka filmowa

GR 1

J. Bujwid

M. Szybko

O. Bernaś

A. Albowicz

19.X

piątek

Muzyka instrumentalna

GR 2

M. Gołecki

O. Czekmariewa

Z. Sidorowicz

22.X

poniedziałek

Muzyka

lat 60-tych

GR 3

M. Bogacki

J. Boniszewska

E. Jakuszczonek

23.X

wtorek

Muzyka

techno

Gr 4

Sz. Szeremeta

Sz. Marciniak

T. Ostrowski

A. Stanowska

24.X

Środa

Muzyka

Disco Polo

GR 5

K. Kuźniewski

M. Szyszko

P. Nowicki

M. Kondyra

25.X

czwartek

NARODOWE CZYTANIE

Gr1

J. Bujwid

M. Szybko

O. Bernaś

A. Albowicz

26.X

piątek

Rock n’roll

GR 2

M. Gołecki

O. Czekmariewa

Z. Sidorowicz

29.X

poniedziałek

Rock, metal,

GR 3

M. Bogacki

J. Boniszewska

E. Jakuszczonek

30.X

wtorek

Italo disco

AKCJA PIZZA

Gr 4

Sz. Szeremeta

Sz. Marciniak

T. Ostrowski

A. Stanowska

31.X

środa

Muzyka Cygańska

GR 5

K. Kuźniewski

M. Szyszko

P. Nowicki

M. Kondyra

05.XI

poniedziałek

POP

Gr1

J. Bujwid

M. Szybko

O. Bernaś

A. Albowicz

06.XI

wtorek

Muzyka francuska

GR 2

M. Gołecki

O. Czekmariewa

Z. Sidorowicz

07.XI

Sroda

Rap

GR 3

M. Bogacki

J. Boniszewska

E. Jakuszczonek

08.XI

czwartek

Szanty

O od 1630 DYSKOTEKA

Gr 4

Sz. Szeremeta

Sz. Marciniak

T. Ostrowski

A. Stanowska

09.XI

piątek

Muzyka patriotyczna               11- listopada

AKCJA

GR 5

K. Kuźniewski

M. Szyszko

P. Nowicki

M. Kondyra

 

 

13.XI– 30.XI

DATA TEMAT GRUPA

13.XI

wtorek

Jazz

GR 1

J. Bujwid

M. Szybko

O. Bernaś

A.   Albowicz

14.XI

środa

SKA

GR 2

M. Gołecki

O. Czekmariewa

Z. Sidorowicz

15.XI

czwartek

Dzień tolerancji

GR 3

M. Bogacki

J. Boniszewska

E. Jakuszczonek

16.XI

piątek

Indie rock, Indie pop

Gr 4

Sz. Szeremeta

Sz. Marciniak

T. Ostrowski

A. Stanowska

19.XI

poniedziałek

  1. A.Stanowska

   Sz. Marciniak

   M. Szyszko

   P. Nowicki

20.XI

wtorek

  1. A.Stanowska

   Sz. Marciniak

   M. Szyszko

   P. Nowicki

21.XI

środa

  1. A.Stanowska

   Sz. Marciniak

   M. Szyszko

   P. Nowicki

22.XI

czwartek

  1. A.Stanowska

   Sz. Marciniak

   M. Szyszko

   P. Nowicki

23.XI

piątek

  1. A.Stanowska

   Sz. Marciniak

   M. Szyszko

   P. Nowicki

26.XI

poniedziałek

Ragge

GR 5

K. Kuźniewski

M. Szyszko

P. Nowicki

M. Kondyra

27.XI

wtorek

Muzyka współczesna

Gr1

J. Bujwid

M. Szybko

O. Bernaś

A. Albowicz

28.XI

środa

Polska muzyka alternatywna

GR 2

M. Gołecki

O. Czekmariewa

Z. Sidorowicz

29.XI

czwartek

Remix

GR 3

M. Bogacki

J. Boniszewska

E. Jakuszczonek

30.XI

piątek

Szanty

O od 1630 DYSKOTEKA

Gr 4

Sz. Szeremeta

Sz. Marciniak

T. Ostrowski

A. Stanowska

09.XI

piątek

Muzyka motywująca

GR 5

K. Kuźniewski

M. Szyszko

P. Nowicki

M. Kondyra

 GRUPY W SZKOLNYM „RADIOWĘŻLE”

 

GR 1
J. Bujwid
M. Szybko
A. Albowicz
O. Bernaś

 

GR 2
M. Gołecki
O. Czekmariewa
Z. Sidorowicz


GR 3
M. Bogacki
J. Boniszewska
E. Jakuszczonek


GR 4
Sz. Szeremeta
Sz. Marciniak
T. Ostrowski
A. Stanowska


GR 5
K. Kuźniewski
M. Szyszko
P. Nowicki
M. Kondyra

 

Gościmy

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0920.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.