Szkolne Koło Caritas

Torba Miłosierdzia.

Podsumowanie akcji: TORBA MIŁOSIERDZIA

„Torba miłosierdzia” to akcja Caritasu polegająca na zbieraniu artykułów żywnościowych oraz środków czystości dla rodzin potrzebujących braterskiego wsparcia. Inspiracją do jej przeprowadzenia były słowa papieża Franciszka, w których nawoływał chrześcijan
i wszystkich ludzi dobrej woli do konkretnych czynów miłosierdzia.

W tym roku udało się przygotować szesnaście paczek.

W piątek 23 grudnia dzięki młodzieży ze Szkolnych Kół Caritas działających w Szkole Podstawowej nr 1 i 4 w Ornecie oraz grupie wolontariuszy z  Gimnazjum nr 2 w Ornecie paczki zostały dostarczone do najbardziej potrzebujących.

Dziękuję w imieniu obdarowanych wszystkim, którzy włączają się w akcje charytatywne.

Ks. Maciek

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.