Szkolne Koło Caritas

Konkurs na najpiękniejszy różaniec.

KONKURS NA NAJPIĘKNIJESZY RÓŻANIEC Z OKAZJI XVII DNIA PAPIESKIEGO – „IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ”
 
 
Módlcie się, módlcie się wiele;
każdego dnie odmawiajcie cząstkę różańca"
św.Jan Paweł II
Rozaniec Assistance 4865581
 
 
 
 
REGULAMIN KONKURSU
CEL: 
Celem konkursu jest rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów u dzieci i młodzieży. Jak również budzenie aktywności twórczych, pobudzenie wyobraźni i pomysłowości.
UCZESTNICY:
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Przedszkoli i Szkół Podstawowych (klasy I-VII) z terenu Miasta i Gminy Orneta. 
TEMAT KONKURSU:
Różaniec wykonany dowolną techniką, przy wykorzystaniu najprzeróżniejszych materiałów (np. muszelki, kasztany, fasolki, koraliki oraz wiele innych) i pomysłów na wykonanie różańca. Liczymy na pomysłowość i oryginalność. 
TERMIN:
Wykonane różańce należy składać u katechetów lub w zakrystii Kościoła św. Jana Chrzciciela w Ornecie do 7 października 2017 r. Każdy Różaniec powinien być odpowiednio podpisany z podaniem imienia i nazwiska ucznia, oraz klasy i przedszkola lub szkoły. 
OCENA PRAC:
Z dostarczonych różańców przez dzieci i młodzież, specjalnie powołana jury konkursowe wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane nagrody. Przy ocenie będzie brana pod uwagę: estetyka wykonania, pomysłowość i wkład pracy włożony przez ucznia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę 8 października. Wszystkie wykonane różańce zostaną wywieszone w kaplicy bocznej M.B. Królowej Polski w Kościele św. Jana Chrzciciela w Ornecie. 
ORGANIZATOR: 
Szkolne Koło Caritas przy SP 1 w Ornecie pod opiekę ks. Macieja Burdyńskiego 
NAGRODZONYCH ZOSTANIE 26 UCZESTNIKÓW KONKURSU – tyle ile lat trwał pontyfikat św. Jana Pawła II 
DO WYGRANIA: PIŁKI NIKE I ADIDAS, PISMO ŚWIĘTE, KUBKI, BRELOKI I WIELE INNYCH NAGRÓD
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Majora Henryka Sucharskiego w Ornecie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.