Kalendarz
Artykuły
2026-05-19
W dniu 19 maja w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To ważne wydarzenie zgromadziło całą społeczność szkolną, która zebrała się, aby wspólnie oddać hołd twórcom tego przełomowego dokumentu.
Apel rozpoczął się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego. Głos zabrała również pani dyrektor przypominając jak ważnym symbolem wolności i patriotyzmu jest Ustawa Rządowa z 1791 roku.
