Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr. Henryka Sucharskiego

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

• Kartka z kalendarza

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dzień 13.10.2023r. na długo pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. W tym dniu najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowania. Uczniowie klas pierwszych pięknie ubrani w granatowe birety złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez p. dyrektor Elżbietę Fijarczyk.  Część artystyczną rozpoczęli wierszem uczniowie klas czwartych - witając młodszych kolegów w szkole. Następnie pierwszaki przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń. Uroczystość bardzo podobała się rodzicom i zaproszonym gościom.  Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.