Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr. Henryka Sucharskiego

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

• Kartka z kalendarza

Odznaczenia dla naszych nauczycieli

Miło nam poinformować, iż 3 nauczycieli naszej szkoły zostało w dniu 12 października bieżącego roku uhonorowanych Medalami za Długoletnią Służbę.

Medal za Długoletnią Służbę przyznaje prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymały Pani Jolanta Butkiewicz oraz Pani Maria Taraszkiewicz, brązowy Medal - Pan Paweł Matak.

Serdecznie gratulujemy!

Ponadto, w dniu 12 października 2023 roku Medalem Komisji Edukacji Narodowej została odznaczona dyrektor szkoły Pani Elżbieta Fijarczyk. Medal Komisji Edukacji Narodowej jest przyznawany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Pani Dyrektor składamy równie serdeczne gratulacje.